Zakelijke kerstkaarten laten maken voor je bedrijf

Kerstkaart voor bedrijf met gouden enveloppe

Zorg voor een klein geluksmomentje bij jouw klanten door een zakelijke kerstkaart te versturen met een persoonlijke en inspirerende boodschap. Uiteraard geheel in jouw eigen huisstijl om de merkbeleving te vergroten.

Brochure, flyer of folder laten ontwerpen?

Ontwerp bedrijfsbrochure voor beauty awards

Door de jaren heen heb ik verschillende brochures, flyers en folders mogen ontwerpen. Deze vorm van promotiemateriaal is ideaal om de lokale zichtbaarheid te vergroten. Denk hierbij aan huis-aan-huis verspreiding, het uitdelen van een bedrijfsbrochure / flyer op een beurs of event of simpelweg een handig naslagblad bij de verkoop van een product.

Maison Chic – Website maken voor kledingwinkel in herenmode

Website laten maken voor kledingwinkel in herenmode

Maison Chic is een van de oudste kledingwinkels in Kerkrade. Hiervoor heb ik een website ontwerp gemaakt die zowel een duidelijk beeld geeft van de collectie. Als dat de historie van dit pand visueel wordt weergegeven. Van hoedenmakerij naar parapluhuis tot herenmode, Classy en toch bij de tijd.

STIJL3D – promotiemateriaal in huisstijl voor interieur ontwerper

Ontwerp product brochure in huisstijl voor interieur designer

Zachte kleuren, speelse en vrolijke fotografie in combinatie met een strakke verdeling en een niet al te strak lettertype zorgen zo voor een mooie samensmelting in het huisstijl ontwerp voor de interieur ontwerper. Dit is vervolgens verder verwerkt in een online en offline promotiecampagne om de zichtbaarheid van het bedrijf te vergroten met brochure, gevelreclame, advertenties en online advertenties.