Haal het beste uit je branding – praktische workshops voor ambitieuze ondernemers

Zakelijk partner bijeenkomst

Zakelijk partner bijeenkomst bij Opmax

Een gezellige netwerkdag vol met weetjes over Online Marketing.
Opmax bv had in mei een gezellige en informatieve zakelijke partner bijeenkomst georganiseerd. Dit was op een mooie locatie aan het water, bij Café – Restaurant ’t Veerhuis in Wessem. De nieuwste ontwikkelingen en producten op het gebied van Online Marketing werden op deze dag gepresenteerd. Onder het genot van een hapje en drankje zijn we allemaal een stuk wijzer geworden op het gebied van online vindbaarheid.
Ook werd de nieuwe website gepresenteerd op deze bijeenkomst, welke door ill graff design gemaakt is.
Nieuwe website Opmax - online marketing

Online Marketing kennisquiz

Als afsluiter hebben we het spel “ren je rot” gedaan, bekend bij de garde die een ietwat oudere leeftijd heeft.
De vragen hadden allemaal betrekking op de onderdelen die we die dag hebben besproken. Je zou denken dat alles wel in dat hoofd blijft zitten, maar toch was het best pittig! En zowaar, ik heb de tweede plek behaald met een mooie prijs van dien!
Winnaars v.l.n.r. Muriel Snijders, Erik Daniels en Ruud Snijders.
Winnaars Opmax partnerbijeenkomst
Zakelijk partner bijeenkomst bij Opmax bespreekt deze onderwerpen:
Dit artikel is geschreven door:
Muriel Snijders - Brand coach bij ill graff design uit Limburg

Muriel Snijders

Hi! Ik heet Muriel Snijders en net als jij ben ik een ondernemer met een plan: zorgen dat jij als ondernemer meer kan doen waarvoor je gemaakt bent. Ik doe dit door een heldere Focus in je Merk en Marketing aan te brengen, waardoor je geen kostbare tijd meer verspilt aan zaken die toch niet zorgen voor resultaat. Hiermee zorgen we er samen voor dat jouw bedrijf de spotlight pakt die het verdient, je opvalt in de markt, de concurrentie voorblijft en je klanten aantrekt die echt bij je passen.