Haal het beste uit je branding – praktische workshops voor ambitieuze ondernemers
Waardoor je minder concurrentie ervaart, moeiteloos jouw droomklanten aantrekt en heerlijk aan de slag kan met dat waarvoor je gemaakt bent.
Door jou als mens met je purpose te verbinden, raak je mensen in hoofd, hart en ziel.
Daarom heb ik meer dan 13 jaar geleden mijn bedrijf ill graff design gestart met een duidelijk plan: Zorgen dat ondernemers doen waarvoor ze gemaakt zijn!
Het gaat daarbij niet om jezelf op te hemelen of op de borst te kloppen, maar om beter te maken wat al goed is én dit durven te benoemen. Want als je jezelf niet uitspreekt, word je ook niet uitgekozen.
Door als branding coach focus aan te brengen in je merk en marketing help ik je om meer zichtbaar te worden op een authentieke manier. En verbind jou als mens met je purpose.
Waardoor je duidelijk laat zien wat jij voor een ander kan betekenen, minder concurrentie ervaart en meer gericht de klanten aantrekt waar je zo happy van wordt. Zodat je naar hartenlust je vak kan uitvoeren waar jij zo van houdt.
Want daar word ik gelukkig van. En jij natuurlijk ook!
Ondanks het vele unieke talent dat er op de markt te vinden is, zie ik veel ondernemers hetzelfde trucje toepassen als het bedrijf dat ze heeft “geïnspireerd”. Waardoor ze hopen net zo succesvol te worden. Zo werkt het niet. Want jij bent die ander niet en klanten prikken daar zo doorheen.
Bovendien verdient jouw bedrijf beter dan dat. En ben jij klaar om boven de rest uit te steken en je eigen identiteit (je personal branding) tot uiting te laten komen. Om te laten zien wie JIJ bent en waar jij als merk voor staat. Authentiek en one-of-a-kind.
En dat is waar ik als personal branding coach jou mee ga helpen. Om jouw unieke merkverhaal te vertellen met prachtig brand design en een slimme marketing strategie. Waardoor jij met volledig vertrouwen en overtuiging het podium kan pakken dat je verdient!
Klinkt best geweldig, toch? Die verandering doorvoeren begint echter bij jezelf. Ben jij klaar om die volgende stap te nemen en op een geheel nieuwe manier te verschijnen?
Als 6e graads ondernemer, personal branding coach en marketing consultant weet ik waar je als ondernemer tegen aan loopt. Want samen met mijn kleine team aan experts heb ik al meer dan 350 ondernemers geholpen om hun plek in de markt te veroveren.
Hierbij kruip ik in de huid van je bedrijf en je doelgroep om je boodschap helder te krijgen. Vervolgens zet ik deze om naar een tastbaar merk dat verbindt en een doeltreffende marketingstrategie voor al je communicatie.
Praktisch voor jou als ondernemer, omdat je altijd werkt met een merkstrateeg en marketingcommunicatie adviseur in één. Het is voor mij namelijk onmogelijk om lukraak een flyer of een website te maken. Nou ja, het kan wel. Maar dat is niet hoe ik werk.
Door een goede basis voor je merk op te zetten aan de hand van het Brand Thinking Canvas, krijg je een duidelijke focus, kan je gerichter mikken en schiet je sneller raak. Waardoor je marketing minder hard hoeft aan te duwen wat al klopt. En een klant aan alles voelt dat deze bij jou op de juiste plek is.
Als personal branding coach werk dolgraag samen met ambitieuze ondernemers die een impact willen maken op de wereld om hun heen. Om deze beter, mooier en fijner te maken. Die een duurzame verbinding willen aangaan met hun klanten met een verhaal en het beste willen halen uit hun bedrijf als ondernemer en als mens.
Zowel startende ondernemers als “oude rotten” in het vak.
Omdat je niet afhankelijk wilt zijn van meerdere partijen, die vaak niet goed met elkaar communiceren, zoek je een vast aanspreekpunt waar je alles kan onderbrengen. Waarbij we samen 1-op-1 of op projectbasis werken aan je merk en marketing. En je verzekerd bent dat het hele plaatje klopt van a tot z.
Soms heb je extra kennis nodig of wil je een frisse blik op jouw huidige personal branding strategie. Eerst brengen we de juiste focus aan en zetten vervolgens het plan van aanpak op. Ook als je geen zelfstandig ondernemer bent, kan ik jouw huidige team aanvullen als externe partner. Waarna je jouw eigen marketing team, webdesigner of grafisch vormgever het plan zelf verder kan uitwerken of doorvoeren.
Wanneer je een strategie en plan hebt laten opzetten, check ik regelmatig bij je in om te kijken of je nog steeds op het juiste spoor bent. En stuur bij waar nodig, zodat je het resultaat gaat behalen dat we voor ogen hadden.
Trends volgen,
jezelf klein houden,
gladde praatjes,
quickfix oplossingen,
of om dingen heen draaien.
Lees de succesverhalen van ondernemers die je al voorgingen en plan een vrijblijvende afspraak om te kijken of het klikt!
Tijdens dit kennismakingsgesprek leer ik je graag beter kennen… Wie je bent, wat je doet, wat je passies zijn en je toekomstdromen. En uiteraard ook datgene waarvoor je wilt dat ik contact met je opneem; jouw personal branding.
Daarna help ik je als personal branding coach graag verder met een aanpak die volledig bij jou past. Tot binnenkort!